Deri Bileklikler

Deri Bileklikler

Erkek takı aksesuarın deri tasarım takıları  yeni sezon deri bileklikler uygun fiyatları ile , erkeğin tarzına tarz katan deri takı modelleri…

Akrep Erkek Deri Bileklik Takı  Deri Bileklikler n02052018212048
 Aynı Gün Kargo
Silikon Erkek Bileklik Takı  Deri Bileklikler n02052018211252
 Aynı Gün Kargo
Tarz Erkek Deri Bileklik  Takı  Deri Bileklikler n10032018161205
 Aynı Gün Kargo
Stil Erkek Deri Bileklik Takı  Deri Bileklikler n10032018162907
 Aynı Gün Kargo
Erkek Deri Bileklik Beyaz Takı  Deri Bileklikler n11012018132311
 Aynı Gün Kargo

 

Bu yılın oldukça beğenilen erkek takı aksesuarları deri ,çelik ,metal,boncuklu, doğal taş, gümüş bileklik tasarımları bileklik takan erkeklerin giyim tarzını tamamlayıcı aksesuarlarından olmaya devam ediyor.Giyim tarzındaki bilekliklerin erkeğin stiline zenginlik katıyor.

Tabi ki her dönem erkek bileklik moda trendi değişmekte bir dönem gümüş,çelik yerini alırken bir dönemde deri ve doğal taş bileklikler yerini geri alıyor.Her dönem tartışmalı olsa da erkeğin tarzına uygun tasarımlar erkeğe ayrı bir hava kattığı gerçek,erkek takı modası giderek güçleniyor.

Yeni moda sezonu başlarken bir trend varsa o da bilekliklerin erkeklerin tarzına etkisidir. Sonbahar-kış sezonunda çelik ,altın ve gümüş tasarımlar ön plana çıkıyor. İlkbahar-yaz sezonunda ise deri,boncuklu,doğal taş bileklikler damgasını vuruyor. Bilekliklerin tarz kıyafetlerimize görsel açıdan önemli bir vazgeçilmez aksesuarlardır.Bu sezonun eğilimi geçen senede olduğu mevsimsel olarak takılar değişkenlik göstermektedir.

Bileklikler giderek erkek moda aksesuarlarında popüler hale gelmiştir. Artık altın zincir bağlantı tarzı standarttır. Şimdi ki bileklik çelik, titanyum, gümüş, ip ve deri çok çeşitli malzemelerden imal edilirler. Aksesuar  deri, bant, ahşap, boncuk, veya taşlı bir bilezik halat bir erkek daha sanatsal tarafını göstermek veya Güçlü ve erkeksi olduğunu.Katmanlama bileklikler de benzer malzemelerden ama ağırlık ve genişlik karışımı içinde yapılmış olanları takarak şık olabilirsiniz. Bağlantılı bileklikler her zaman eller aşağı favori ve modern stilleri bazen deri ya da taş karışımı ile, paslanmaz çelik ve titanyum yapılırlar.

(Visited 226 times, 2 visits today)